Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/cortez8590/trzeciarzesza.info/public_html/readarticle.php:1) in /home/klient.dhosting.pl/cortez8590/trzeciarzesza.info/public_html/maincore.php on line 183
 Trzecia Rzesza 1933-1945 - historia państwa
Czerwiec 10 2023 06:17:07    Historia ~ Ludzie Hitlera ~ Narzędzia Wojny ~ Prusy Wschodnie ~ Mapa strony
 

Nawigacja
Strona Główna
Historia
Ludzie Hitlera
Wewnątrz Państwa
Adolf Hitler
Narzędzia Wojny
Prusy Wschodnie
Zbrodnie
Ciekawostki
Dokumenty
Forum
Inne
Kontakt
Nagrody
Linki
Szukaj
Nowości
Galeria
Mapa strony
Warto zajrzeć
krucjata krucjata stacje

Losowy cytat
  W moim sztabie to ja decyduję, kto jest Żydem - Goring

[Wiecej cytatów]

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 6,368
Najnowszy Użytkownik: MedizLar

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
brave essay new topi...
how to write a rap t...
Перевозка �...
popular university e...
Dunkierka
Najciekawsze Tematy
brave essay new t... [55549]
Embolization ribs... [304]
Bitwa która prze... [115]
Bitwa o Berlin [95]
D-day jak myślic... [92]

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Newsletter
Dla Użytkowników
Statystyki
Ciekawe miejsca

       O Stronie

Strona ta jest efektem mojego wieloletniego zainteresowania ową tematyką. Na polskich stronach można znaleźć wiele informacji dotyczących zarówno uzbrojenia jak i działań wojennych prowadzonych przez Trzecią Rzeszę w okresie II wojny światowej. Brak jednak serwisów, które zakresem swych informacji obejmowały całość historii tego reżimu. Stronka ta ma być swoistym wypełnieniem powstałych luk. Prace nad stronką rozpoczęły się pod koniec października ubiegłego roku (2004). W pierwotnych założeniach miał być to niewielki serwis poruszający wszystkie najważniejsze pojęcia z zakresu tematyki. Zakładałem, że stworzenie takowego serwisu zajmie maksymalnie 2 miesiące. Pierwsza odsłona graficzna strony nie była zbytnio udana i szybko zabrałem się do robienia nowej szaty graficznej. Wraz z dalszymi pracami zacząłem sobie zdawać sprawę jak ogromny zakres materiału obejmuje podjęta przeze mnie tematyka. Stało się jasne, że okres dwóch miesięcy prac jest nie realny. Nowe założenia przewidywały oddanie strony w przeciągu dalszych 4 miesięcy, (czyli do kwietnia 2005) jednak już wiem, że i to jest niemożliwe. Mimo częstych aktualizacji czeka mnie jeszcze, co najmniej rok prac nad stroną. Chcąc sprawdzić czy istnieje jakiekolwiek zainteresowanie poruszaną przeze mnie tematyką postanowiłem umieścić stronę na serwerze. Dopóki strona nie była promowana był to darmowy serwer republiki. Później, gdy podjąłem decyzję o rozpoczęciu promocji strony wykupiłem konto na boo.pl (18 stycznia 2005).

Dnia 5 lutego strona pojawia się w googlach i interii. Reszta wyszukiwarek jak na razie nie jest dla nas:. Od dnia 21 stycznia strona była promowana na forach. Dzień ten został uznany za datę stworzenia serwisu. Dzięki umieszczeniu strony w Internecie autor uzyskał kontakt z McStan`em, który stworzył obecny szablon strony. Był on szablonem strony do 14 czerwca 2006 roku. Wtedy to nskończona została przebudowa serwisu który obecnie zmienił całkowicie wygląd i działa na skypcie php fusion. Daje on czytelnikom o wiele wiekszą możliwość wpływania na treść zamieszczanych na stronie tekstów. Poza tym zmienił się adres strony gdyż wykupiłem domenę www.trzeciarzesza.info. Nowa szatę graficzną zawdzięczam sonarowi. Jeśli chodzi o prawa autorskie to nie roszczę sobie praw do tekstów. Wszystkie zostały napisane na podstawie materiałów, które zostały na potrzeby strony zmodyfikowane. To właśnie autorzy owych materiałów posiadają prawa autorskie do tekstów. Pragnę jednak zaznaczyć, że praca nad stroną kosztowała mnie wiele czasu i wysiłku i milo by było gdyby kopiowanie odbywało się za moją zgodą i wiedzą.


Poprzednie wersje stronyDodane przez LukLog dnia maj 01 2006 21:15:11
1 Komentarzy � 6102 Czytań
Komentarze
Division_Germania dnia sierpień 18 2008 08:31:34
nawet poprzednie wersje serwisu były niezłe. gratulacje dla autorów.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Copyright © 2007 LukLog