Marca 29 2024 07:08:26    Historia ~ Ludzie Hitlera ~ Narzędzia Wojny ~ Prusy Wschodnie ~ Mapa strony
Nawigacja
Strona Główna
Historia
Ludzie Hitlera
Wewnątrz Państwa
Adolf Hitler
Narzędzia Wojny
Prusy Wschodnie
Zbrodnie
Ciekawostki
Dokumenty
Forum
Inne
Kontakt
Nagrody
Linki
Szukaj
Nowości
Mapa strony
Warto zajrzeć
krucjata krucjata stacje
Losowy cytat
  Pewnego dnia kłamstwa zawalą się pod własnym ciężarem, a prawda powstanie - Goebbels

[Wiecej cytatów]
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 776
Najnowszy Użytkownik: john9
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Dunkierka
Bitwa o Berlin
D-day jak myślicie ...
Chcę zamieścić zd...
Bitwa która przesą...
Najciekawsze Tematy
Bitwa która prze... [100]
Bitwa o Berlin [75]
D-day jak myślic... [70]
Przyczyny porażk... [51]
Dunkierka [50]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Newsletter
Dla Użytkowników
Statystyki
Ciekawe miejsca
Zobacz Temat
Trzecia Rzesza 1933-1945 - historia państwa | O serwisie | Ogłoszenia
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Mein Kampf - czy umieszczać?
Paul 305
Użytkownik

Postów: 223
Miejscowość: WARSZAWA
Data rejestracji: 24.07.08
Dodane dnia 26-07-2008 02:53
Martens chce byś wiedział że zgadzam się z Twoimi poglądami zamieszczonymi w tym temacie w 100% bo to jest oczywiste! Natomiast poglady Demona przy całym szacunku do jego osoby nie przemawiają do mnie.Mozna oczywiście i należy dyskutować.Warto zawsze pięknie różnić się.smileysmiley


Wir todt als sklaverein...
65432567 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Mein Kampf - czy umieszczać?
martens
Użytkownik

Postów: 210
Data rejestracji: 23.12.07
Dodane dnia 27-07-2008 00:44
Miło że się ktoś ze mną zgadza wreszciesmiley Też jestem za konstruktywną dyskusją zawsze można kogoś przekonać do normalności. Więc dyskutujmy a nie strzelajmysmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Mein Kampf - czy umieszczać?
Demon
Użytkownik

Postów: 46
Miejscowość: Kamienna Góra
Data rejestracji: 28.07.06
Dodane dnia 28-07-2008 21:04
Nie wiem, ze są jeszcze ludzie co wierzą, że w Polsce jest na prawdę tak dobrze jak nam mówią, niż jest na prawdę, i za wszelką cenę starają się pokazać swoja "inteligencje" poprzez "wyrafinowane" słownictwo, by okazać, jak to oni nienawidzą czegoś... To jest żałosne i głupie, a Ty kolego, chyba na prawdę jakiś nie tego jesteś, skoro śmiesz twierdzić, że Polska jest "krainą mlekiem i miodem płynącą", zakończmy tą naszą dyskusje na ten temat, do tracę resztki sympatii do Ciebie i temat coraz bardziej mnie irytuje, tak samo jak Twoje "mądre" posty... smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Mein Kampf - czy umieszczać?
Demon
Użytkownik

Postów: 46
Miejscowość: Kamienna Góra
Data rejestracji: 28.07.06
Dodane dnia 28-07-2008 21:06
Paul 305 napisał/a:
Martens chce byś wiedział że zgadzam się z Twoimi poglądami zamieszczonymi w tym temacie w 100% bo to jest oczywiste! Natomiast poglady Demona przy całym szacunku do jego osoby nie przemawiają do mnie.Mozna oczywiście i należy dyskutować.Warto zawsze pięknie różnić się.smileysmiley


Tak, tylko jak on wali mi takimi tekstami, żeby mnie specjalnie zdenerwować, to sorry, ale pokazuje w ten sposób jaki to on jest mądry, po prostu z nim sie gadać nie da! smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Mein Kampf - czy umieszczać?
martens
Użytkownik

Postów: 210
Data rejestracji: 23.12.07
Dodane dnia 29-07-2008 18:03
Wiesz Demon nigdzie tak nie powiedziałem że Polska jest "krainą mlekiem i miodem płynącą" wątpie nawet by takie miejsce było na Ziemi. Ale chodzi mi o to że jak już ktoś się za coś bierze i stara się aby ludziom rzeczywiście było lepiej żeby im poprawić los to zaraz znajdują się ludzie którzy by wtym przeszkadzali niedowierzali że można. Tak samo Ciebie jak pisałeś czy nie wolno Ci ponarzekać oczywiście że wolno ale jeśli Tobie tylko o to chodzi to zawsze bedziesz w opozycji do tych co chcą zmian na lepsze. Bo gdyby już było lepiej to nie byłoby powodów do narzekań, chociaż i tutaj wątpie bo zawsze się coś znajdzie. A to że już Cie denerwuje pisanie ze mną znaczy to tylko że nie trawisz prawdy którą ja przedstawiam i uważam ją za słuszną. Ale szanuje Twoje poglady bowiem masz do nich prawo tylko argumenty które przedstawiasz wogóle mnie nie przekonują bo są nawet nie to że słabe ale poprostu gorsze. Ten eksperyment się nie udał w historii więc po co do niego wracać?

Edytowane przez martens dnia 29-07-2008 18:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Mein Kampf - czy umieszczać?
Demon
Użytkownik

Postów: 46
Miejscowość: Kamienna Góra
Data rejestracji: 28.07.06
Dodane dnia 31-07-2008 00:51
Nie mówię, ze napisałeś, ale ten kawałek w którym pisałeś, że w Polsce teraz nie można zarabiać po 600, 800 zł miesięcznie, to automatycznie zrozumiałem, że tak właśnie postrzegasz Polskę. Co do tego, ze znieść "prawdy" nie mogę, to nie chodzi o to, tylko o to, że starasz się pokazać jakimi "imbecylami" i "kretynami" są NS i NR, którzy dążą do tego, by w Polsce zapanował Narodowy Socjalizm i używasz podobnych i innych określeń, by po prostu wyzywać ich, a to mnie irytuje i denerwuje, nie Twoje zdanie. I jeszcze, moje argumenty nie mają na celu przekonanie Ciebie, czy Was do tego by się postawić za tą ideologią, tylko przedstawiają to jak ja postrzegam te sprawy i jak to wszystko widzę, nigdy nie propagowałem ani nie propaguje, tak samo z namawianiem lub przekonywaniem...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Mein Kampf - czy umieszczać?
Paul 305
Użytkownik

Postów: 223
Miejscowość: WARSZAWA
Data rejestracji: 24.07.08
Dodane dnia 02-08-2008 20:39
No Demon czy można zostawić tą dyskusje bo i tak nie będzie ona konstruktywna.Poprostu wyluzujmy.Mozna podjąć inny temat na forum.Szanujmy wszyscy swoje opinie i wybory.Niezgadzam się z Tobą Demon akurat w tej kwestii a nie we wszystkich!!!!smileysmiley


Wir todt als sklaverein...
65432567 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Mein Kampf - czy umieszczać?
adik6
Użytkownik

Postów: 13
Miejscowość: PIŃCZÓW
Data rejestracji: 27.02.11
Dodane dnia 03-03-2011 22:03
Moim zdaniem kto się zarejtrował to powinien wcześniej przeczytać MEIN KAMPF,a opuplikowanie rzeczywiśćie może sprowadzić niepotrzebnych GOŚĆI.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Mein Kampf - czy umieszczać?
krzysiek
Użytkownik

Postów: 31
Miejscowość: Kielce
Data rejestracji: 10.11.13
Dodane dnia 23-03-2014 00:53
adik6 napisał/a:
Moim zdaniem kto się zarejtrował to powinien wcześniej przeczytać MEIN KAMPF,a opuplikowanie rzeczywiśćie może sprowadzić niepotrzebnych GOŚĆI.


Temat już "trochę pokrył się kurzem" ale moim zdaniem nie powinniśmy na naszym forum publikować takich rzeczy (kto miał przeczytać to przeczytał). Myślę, że za chwilę byłoby tu wielu niechcianych gości i zwolenników faszyzmu (a nie o to na tym forum chodzi). Tutaj poruszane są tematy typowo związane z historią - fakty (na które nie mieliśmy wpływu) i niech tak moim zdaniem zostanie.

_____________________
na wakacje Sielpia Wielka
http://www.edytak.ulotka.org/sielpia_historia.html Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Copyright © 2007 LukLog