Maja 06 2024 09:35:19    Historia ~ Ludzie Hitlera ~ Narzędzia Wojny ~ Prusy Wschodnie ~ Mapa strony
Nawigacja
Strona Główna
Historia
Ludzie Hitlera
Wewnątrz Państwa
Adolf Hitler
Narzędzia Wojny
Prusy Wschodnie
Zbrodnie
Ciekawostki
Dokumenty
Forum
Inne
Kontakt
Nagrody
Linki
Szukaj
Nowości
Mapa strony
Warto zajrzeć
krucjata krucjata stacje
Losowy cytat
  Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę - Hitler

[Wiecej cytatów]
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 776
Najnowszy Użytkownik: john9
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Dunkierka
Bitwa o Berlin
D-day jak myślicie ...
Chcę zamieścić zd...
Bitwa która przesą...
Najciekawsze Tematy
Bitwa która prze... [100]
Bitwa o Berlin [75]
D-day jak myślic... [70]
Przyczyny porażk... [51]
Dunkierka [50]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Newsletter
Dla Użytkowników
Statystyki
Ciekawe miejsca
Zobacz Temat
Trzecia Rzesza 1933-1945 - historia państwa | Trzecia Rzesza | Historia
Autor Czy możliwe jest by Hitler przeżył wojne.
damian
Użytkownik

Postów: 5
Miejscowość: Dzierżoniów (niem. Reichenbach)
Data rejestracji: 24.10.07
Dodane dnia 24-10-2007 17:02
Chciałby wiedzieć co myślicie na temat tego że Adolf Hitler przeżył wojne. Czy możliwe jest że tak po prostu ktoś kto podbił Europe popełnił samobójstwo w bunkrze pod Kancelarią Rzeszy.


Damian von Reichenbach
457774318 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Czy możliwe jest by Hitler przeżył wojne.
mrowa
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 22
Miejscowość: Szczecin
Data rejestracji: 09.08.06
Dodane dnia 09-12-2007 18:18
Myślę że jest to możliwe. A.Hitler był fanatykiem do końca wierzył że ocali Rzesze, miał nadzieje że zdoła skłócić Aliantów.
Został do końca w stolicy państwa które stworzył i liczył na cud.
Gdy ten nie nadszedł nie mógł sobie poradzić z klęską swojej idei i popełnił samobójstwo.
To jest moje zdanie. smiley


hehe
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Czy możliwe jest by Hitler przeżył wojne.
martens
Użytkownik

Postów: 210
Data rejestracji: 23.12.07
Dodane dnia 27-12-2007 23:20
wg mnie to niemożliwe po pierwsze ktoś tak znany i charakterystyczny z wyglądu nie miał by większych szans się ukrywać, ale jest to wykonalne. Tylko że Hitler zginął ale nie popełnił samobójstwa bo był zwykłym tchórzem. Czytałem kilka książęk na ten temat i one zakładają że ten scenariusz kóry znamy se szkoły jest niemożliwy do wykonania. Zapewne zastrzelił go ktoś z bunkra jego kamerdyner wszyscy oczekiwali jego samobójstwa tylko on zwlekał czekał że coś go uratuje ale nie miał odwagi palnąć sobie w łeb jak prawdziwego Niemieckiego oficera przystało. Pisanie o samobójstwie Hitlera tylko dodaje mitu jego osobie niepotrzebnie samobójstwa nie było. On w ostatnich dniach był karykaturą człowieka trzęsące ręce poplamione od jedzenia ubranie utrzymywany na narkotykach. Cały ten bunkier Tysiącletniej Rzeszy to było śmietnisko śmierdziało wszędzie walały się puste butelki których nikomu niechciało się sprzątać i sypiący się tynk od ostrzału radzieckiej artylerii. Jak taki człowiek jak on mógł się wydostać nie miałby sił odmówił już wcześniej swojej pilotce gdy ta wylądowała Fisherem na szosie i chciała go wywieść. Wg mnie to ktoś go zastrzeli ł i wepchnął a potem rozgiótłł w ustach kapsułkę z cyjankiem dla niepoznaki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Czy możliwe jest by Hitler przeżył wojne.
damian
Użytkownik

Postów: 5
Miejscowość: Dzierżoniów (niem. Reichenbach)
Data rejestracji: 24.10.07
Dodane dnia 26-01-2008 22:43
Dziękuje za odpowiedzi. Czekam na kolejne Wasze notki. Podrawiam

Damian von Reichenbach


Damian von Reichenbach
457774318 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Czy możliwe jest by Hitler przeżył wojne.
Johnny Knoxville
Użytkownik

Postów: 1
Data rejestracji: 11.02.08
Dodane dnia 12-02-2008 00:02
Hitler tchórzem? No nie wiem, wszystko co złe można o nim powiedzieć, ale chyba nie to, że był tchórzem. Na pewno nie był nim w latach 1914-1918, a wręcz przeciwnie.Ten człowiek walczył na froncie zachodnim, był nawet ślepy po ataku gazowym. Ci co go wtedy znali, nie lubieli go, ale nie mówili że był tchórzem.

Nie widzę czemu miałby się bać śmierci w 1945, to było dla niego najlepsze rozwiązanie, nie sądzę, że wolałby los obwoźnej małpy i upokarzający sznur gdzieś w Moskwie...

P.S. Hitler nie był oficerem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Czy możliwe jest by Hitler przeżył wojne.
martens
Użytkownik

Postów: 210
Data rejestracji: 23.12.07
Dodane dnia 18-02-2008 18:45
Gdyby nie był tchórzem to zakończył by tę wojnę pare miesięcy wcześniej a nie zwlekał nie wiadomo ile. Dla mnie to oznaka tchórzostwa i w końcu jak szczur dokończył żywota w śmierdzącej norze. Gdy Rosjanie byli kilkaset metrów. Śmierć była dla niego jedynym wyjściem tylko odciągał to w czasie do ostatniej chwili. Gdy tam na powierzchni gineli za niego dzieci i starcy.
P.S. Oczywiście że nie był nigdy oficerem masz mnie za kretyna z tym p.s. własnie dlatego napisałem że nie mógł się zastrzelić bo się zwyczajnie bał. A kapsułka gdyby rzeczywiście ją połknął to nie miałby już możliwości strzelenia bo cyjanek działa błyskawicznie. Ktoś tu kogoś robi w wała. Mimo że to było dość niedawno to ciągle nie ma wystarczających dowodów na to jakie były ostatnie godziny życia Hitlera. Rosysjkie archiwa są tajne i pewnie przez jakiś czas takie pozostaną. Pewne jest tylko to że zginął w tym bunkrze. Ale na pewno nie z własnej ręki pytanie czyjej i czy niedopalone zwłoki to były jeego. SSmanom nawet nie chciało się dolewać benzyny i ich dokładnie spalić. Za tym że to nie był Hitler według niektórych przemawia to że trup miał dziurawe skarpetki, na co wódz sobie by nie pozwolił. Ale przecież w ostatnich dniach chodził w poplamionym od jedzenia mundurze i nikt się nie przejmował to i tu też mogło być podobnie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Czy możliwe jest by Hitler przeżył wojne.
adrianleibstandarte
Użytkownik

Postów: 178
Miejscowość: Zielona Góra
Data rejestracji: 19.02.09
Dodane dnia 22-02-2009 10:40
hehe wyobraźcie sobie Hitlera jak spaceruje podpierając się laską gdzieś na Wyspach Kanaryjskichsmiley Gdyby chciał to teoretycznie mógłby uciec np. U-Bootem do Argentyny i tam znaleźć schronienie. Hitler nie był jednak tego typu człowiekiem Kanclerzem Niemiec chyba by już nie zostałsmiley dla niego liczyło się zwycięstwo albo śmierć a skoro Trzecia Rzesza była już morzem ruin to chęć pokazywania go w klatce na Placu Czerwonym była wystarczającym powodem by strzelić sobie w łebsmiley


"Jak teraz czujesz się słysząc obcy hymn?"
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Copyright © 2007 LukLog