Marca 28 2024 23:04:13    Historia ~ Ludzie Hitlera ~ Narzędzia Wojny ~ Prusy Wschodnie ~ Mapa strony
Nawigacja
Strona Główna
Historia
Ludzie Hitlera
Wewnątrz Państwa
Adolf Hitler
Narzędzia Wojny
Prusy Wschodnie
Zbrodnie
Ciekawostki
Dokumenty
Forum
Inne
Kontakt
Nagrody
Linki
Szukaj
Nowości
Mapa strony
Warto zajrzeć
krucjata krucjata stacje
Losowy cytat
  Jakże nędzne są myśli ludzi małych - Hitler

[Wiecej cytatów]
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 776
Najnowszy Użytkownik: john9
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Dunkierka
Bitwa o Berlin
D-day jak myślicie ...
Chcę zamieścić zd...
Bitwa która przesą...
Najciekawsze Tematy
Bitwa która prze... [100]
Bitwa o Berlin [75]
D-day jak myślic... [70]
Przyczyny porażk... [51]
Dunkierka [50]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Newsletter
Dla Użytkowników
Statystyki
Ciekawe miejsca
Zobacz Temat
Trzecia Rzesza 1933-1945 - historia państwa | Użytkownicy | O Nas samych
Autor Co robicie??
LukLog
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 206
Miejscowość: Olsztyn
Data rejestracji: 16.03.06
Dodane dnia 02-08-2006 18:25
To temat w którym każdy z naszych użytkowników może napisać czym zajmuje się na codzień? może ma jakieś ciekawe hobby? jak pracuje to w jakim zawodzie?

Ja właśnie w czerwcu tego roku obroniłem mgr i poszukuję pracy ale akurat w moim mieście (Olsztyn) jest to dosyć trudne.
http://www.trzeciarzesza.info Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Co robicie??
wanda
Użytkownik

Postów: 29
Data rejestracji: 13.07.06
Dodane dnia 02-08-2006 18:37
ja zaczynam studia, znów na pierwszym roku... ale dopiero drugi raz (jak mawiają do trzech razy sztuka!) a poza tym to nic ciekawego... a jaki kierunek skończyłeś??
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Co robicie??
LukLog
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 206
Miejscowość: Olsztyn
Data rejestracji: 16.03.06
Dodane dnia 02-08-2006 18:58
Ja skończyłem administrację. Studiuję jeszcze Historię ale dopiero zdałem na drugi rok więc nie wiem czy będę to miał dokończyć. a Ty jaki kierunek teraz zaczynasz?
http://www.trzeciarzesza.info Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Co robicie??
wanda
Użytkownik

Postów: 29
Data rejestracji: 13.07.06
Dodane dnia 07-08-2006 16:40
chyba socjologię - jeszcze się nie zdecydowałam ostatecznie, co wybrać. zostało mi jakieś dwa tyodnie do namysłu, więn jak już się ostatecznie zadeklaruję, to dam znać smiley
mam pytanko do wszystkich - skąd właściwie u was taka pasja (III rzesza??)?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Co robicie??
LukLog
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 206
Miejscowość: Olsztyn
Data rejestracji: 16.03.06
Dodane dnia 07-08-2006 16:49
Ja praktycznie od zawsze interesowałem się historią drugiej wojny światowej. Trzecia Rzesza to dlatego iż zauważyłem że jest to temat dosyć słabo pooruszany(może oprócz spraw związanych z militariami) w książkach i w sieci. Książka po książce zacząłęm się wciągać w temat. Strona ta jest efektem moich zainteresowań.
http://www.trzeciarzesza.info Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Co robicie??
Destro
Użytkownik

Postów: 48
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 14.08.06
Dodane dnia 14-08-2006 05:53
Teraz oczywiscie sie obijam czyt. "odpoczywam". We wrzesniu zaczynam drugi rok technikum o profilu informatycznym. Historia III Rzeszy i II wojny swiatowej interesuje sie juz od jakiegos czasu bo to fascynujacy okres w dziejach ludzkosci. Wiele niewyjasnionych spraw do dzis...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Co robicie??
kowalak13
Użytkownik

Postów: 6
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 26.12.06
Dodane dnia 06-01-2007 20:39
Mam poniemieckie gospodarstwo na Ermland und Masuren.Jest to moja baza wypadowa do ciągłego odkrywania tego rejonu.Historią Trzeciej Rzeszy interesuję się od wielu lat.Tak naprawdę to resztki tej historii można jeszcze znależć w małych miejscowościach.Przykład:kto w latach 80 wiedział,że Hans Jeschonnek jest pochowany pod Gołdapią?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Co robicie??
LukLog
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 206
Miejscowość: Olsztyn
Data rejestracji: 16.03.06
Dodane dnia 06-01-2007 23:15
Witamy! Miło Nam że kolejna osoba właśnie dołączyła do naszego grona. Jeśli znasz jakieś ciekawe miejsca na Warmii i Mazurach chętnie je poznamy i odwiedzimy.


PROSZĘ PAMIĘTAĆ O STOSOWANIU POLSKICH LITER NA FORUM!!!!!!!!!!
http://www.trzeciarzesza.info Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Co robicie??
damian
Użytkownik

Postów: 5
Miejscowość: Dzierżoniów (niem. Reichenbach)
Data rejestracji: 24.10.07
Dodane dnia 29-01-2008 15:48
heh ja na codzień chodzę do liceum i się ucze, dla waszego zaskoczenie moge powiedzieć że wcale nie jestem na jakims profilu historycznym ale biologiczno chemicznym, temat III Rzeszy interesuje mnie z tego powodu, że lubie II WŚ


Damian von Reichenbach
457774318 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Co robicie??
Demon
Użytkownik

Postów: 46
Miejscowość: Kamienna Góra
Data rejestracji: 28.07.06
Dodane dnia 02-03-2008 12:11
Ja na codzień (prócz sobót i niedziel smiley) chodze do szkoły, czasami po szkole się wybiore z kolegami pozwiedzać bunkry w dawnym Landeshut a dzisiejszej Kamiennej Górze. Bunkry opanowane do perfekcji, ale zawsze ten dreszczyk emocji, ze może się coś znajdzie (ja jak na razie, to znalazłem odznake NSDAP, troche mało... smiley), albo ktoś zza rogu wyskoczy... smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Co robicie??
Paul 305
Użytkownik

Postów: 223
Miejscowość: WARSZAWA
Data rejestracji: 24.07.08
Dodane dnia 26-07-2008 16:37
Ja natomist pracuję w handlu,konkretnie w IKEA w Warszawie,jestem z niej bardzo zadowolony finansowo.smiley


Wir todt als sklaverein...
65432567 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Co robicie??
adrianleibstandarte
Użytkownik

Postów: 178
Miejscowość: Zielona Góra
Data rejestracji: 19.02.09
Dodane dnia 19-02-2009 21:03
Witam Wassmiley Ja studiuję politologię w Zielonej Górze a Trzecią rzeszą interesuje się od około 6 lat. Od tego mrocznego okresu w dziejach świata nie można przejść obojętnie to jeden z najciekawszych okresów w historiismiley


"Jak teraz czujesz się słysząc obcy hymn?"
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Co robicie??
rolley
Użytkownik

Postów: 11
Data rejestracji: 25.02.09
Dodane dnia 04-04-2009 01:33
Czas sie przedstawic smiley Profesjonalnie zajmuje sie muzyka i jestem w trakcie pisania ksiazki o syntezatorowych zespolach z poczatku lat 80ch czyli o scenie New Romantic. Nijak to sie ma do wyksztalcenia bo edukacje odebralem w kierunku ekonomia ale tak wesolo w zyciu bywa. Historia II wojny swiatowej to moje hobby ktorym zarazil mnie dziadek. Nigdy nie zapomne jego wspomnien z powstania czy z lat powojennych.Wiec zbieram ksiazki a procz zbierania nawet je czytam i ciesze sie ze znalazlem ta strone w sieci. Chyba tyle wystarczy smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Co robicie??
Witman
Użytkownik

Postów: 51
Data rejestracji: 31.10.07
Dodane dnia 24-07-2010 11:57
Moje życie potoczyło się tak a nie inaczej wiec uczeszczam na do szkoły medycznej kierunek dietetyk oraz do drugiej szkoły kerunek biomasaż i fizykoterapia.smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Co robicie??
Obergefreiter
Użytkownik

Postów: 2
Data rejestracji: 20.04.10
Dodane dnia 06-08-2010 13:06
Witam! Widzę, że prezentuje trochę młodsze pokolenie. Uczę się w LO w Szczytnie, interesuje się airsoftem, a historia była moją pasją od najmłodszych lat. Mieszkam na terenie poniemieckim, II wojna jest zresztą pokazem siły III Rzeszy, (oczywiście do czasu) a militaria są nieodzownym zajęciem hobbysty historii.
Gdyby ktoś chciał się skontaktować to proszę bardzo: [email protected]
lub zapraszam na www.lindenberg.yoyo.pl

Pozdrawiam!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Co robicie??
Danys
Użytkownik

Postów: 21
Data rejestracji: 11.12.08
Dodane dnia 03-11-2010 03:00
Poprzednie przedstawienie mojej sylwetki zostało utracone wraz z awarią serwera u schyłku 2008 roku więc jedynym co mi pozostaje jest opisanie siebie ponownie w kilku zdaniach smiley
Mam na imię Damian, pochodzę z Górnego Śląska mianowicie z Rudy Śląskiej.
Obecnie studiuję politologię (zaocznie) oraz pracuję na stanowisku konsultanta biznesowego w Orange.
Jeśli chodzi o historię interesuję się nią dosłownie od kiedy pamiętam.
Natomiast dogłębniejsze zainteresowanie wątkiem 3 Rzeszy nastąpiło ok 5 roku życia kiedy programy w Discovery zasypały moje życie codzienne hehe
Szczerze przyznam od mniej więcej 2óch lat bardzo mało czytam o tym jakże ciekawym okresie co powoduje stopniowy zanik wiedzy w tym temacie.
Dlatego też goszczę tutaj ponownie smiley
Pozdrawiam !
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Copyright © 2007 LukLog