Maja 05 2024 04:08:08    Historia ~ Ludzie Hitlera ~ Narzędzia Wojny ~ Prusy Wschodnie ~ Mapa strony
Nawigacja
Strona Główna
Historia
Ludzie Hitlera
Wewnątrz Państwa
Adolf Hitler
Narzędzia Wojny
Prusy Wschodnie
Zbrodnie
Ciekawostki
Dokumenty
Forum
Inne
Kontakt
Nagrody
Linki
Szukaj
Nowości
Mapa strony
Warto zajrzeć
krucjata krucjata stacje
Losowy cytat
  Mój ideał to umrzeć w ubóstwie - Himmler

[Wiecej cytatów]
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 776
Najnowszy Użytkownik: john9
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Dunkierka
Bitwa o Berlin
D-day jak myślicie ...
Chcę zamieścić zd...
Bitwa która przesą...
Najciekawsze Tematy
Bitwa która prze... [100]
Bitwa o Berlin [75]
D-day jak myślic... [70]
Przyczyny porażk... [51]
Dunkierka [50]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Newsletter
Dla Użytkowników
Statystyki
Ciekawe miejsca
Zobacz Temat
Trzecia Rzesza 1933-1945 - historia państwa | Trzecia Rzesza | Historia
Autor Hitler - Marinetka w rękach Bayer'a
redskull
Użytkownik

Postów: 2
Data rejestracji: 02.02.11
Dodane dnia 02-02-2011 02:53
Brzmi niewiarygodnie? To na wstępie powiem Wam kto najwięcej zarobił na II Wojnie Światowej. Kto dziś jest główną siłą świata. WHO - Światowa Organizacja Zdrowia, której motorem napędowym jest nasz kochany producent Aspiryny. Tak właśnie to firma Bayer zarobiła najwięcej i rozwinęła się najbardziej. Zresztą są jednym z gigantów branży petro-chemicznej tak tak nie tylko leki. A teraz coś o motywach, celach i zyskach. Masowy mord żydów?! Dowody? W Oświęcimiu nie było komór gazowych zdatnych do gazowania. Jedyne były w Treblince. Przez cały czas trwania Wojny nie byłyby w stanie zagazować 70% podanych ofiar. 30km wielkie zakłady Bayera. Eksperymenty na ludziach w obozach. Jak najbardziej. Na olbrzymią skalę. Dużo większą niż się podaje to do dziś. Nie tylko podawanie wirusów, nowych lekarstw, testy genetyczne, ale także badanie podatności ludzi na farby, kleje, tynki itp. Huber i Beckers są ściśle powiązane z Bayerem i są firmami, które zarobiły kilkaset większe pieniądze niż wszystkie niemieckie zakłady zbrojeniowe razem wzięte. Technologie które dziś nam podaje się jako nowości w dziedzinie farb zostały przetestowane na żydach, polakach, cyganach już w latach 1942-1945. Ale kto teraz odważy się powiedzieć coś złego na najmożniejszych tego świata? Ja mam ich w poważaniu. Truciciele i mordercy (Bayer jako pierwszy wyprodukował zmodyfikowaną amfetaminę). Firmy nietykalne. W branżach dominują nad resztą świata. Robią co chcą. A, że żydostwo ma olbrzymie udziały w każdej z nich to jakoś musiało od swojej prawdziwej działalności odwrócić uwagę. Stąd holokałst wymysł żydów dla żydów. Zrobić z siebie męczenników defacto samym będąc największym wojennym zbrodniarzem. Dziwnym trafem wszyscy znani żydzi z niemiec/polski/rosji uciekli bezpiecznie. A Ci co robili rolę szarych eminencji przed wojną robili to dalej w czasie wojny i po jej zakończeniu. Hitler jak dla mnie był marnym strategiem, ale wybitnym mówcą i osobą idealna do manipulowania ogółem ludu, jednak nie na tyle wybitnym by zrobić to samemu. Zresztą do dziś nikt nie wie co się z nim stało. Spalić można każdego i powiedzieć, że tak to ten człowiek. Ja w tą tezę nie wierzę. Dla mnie bardziej oczywiste jest, że był kontrolowany odgórnie i na odgórny rozkaz opuścił Niemcy. Dopóki nie osądzimy i nie rozliczymy żydów nie powinniśmy sądzić nikogo innego. W każdym Państwie białego człowieka jest ich wielu na ważnych pozycjach w wielkich koncernach prywatnych i państwowych jak i w rządach. Tak samo było w czasie wojny. Czy żyd nie może nazywać się Nowak, Muller, Kalinsky? Może, MOSAD i jego odłamy do dziś funkcjonują najlepiej dlatego, że ma neutralnie wbudowanych agentów w struktury wielu krajów świata. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy jak silnie dominują nad obecnym światem i jak silną władzę mieli w czasie wojny. Jest to największy wygrany jak i ich firmy. Dlatego uważam, że Hitler mógł być tylko pacynka która kierował ktoś kogo władza i siła finansowa przerastała wyobrażenia faszystów, ale dawała im siłę jaką były olbrzymie pieniądze.

Co Wy o tym myślicie i jakie macie uwagi bo pisałem dość chaotycznie to sprostuje miejsca gdzie mogłem powiedzieć nazbyt zakręconym stylem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Copyright © 2007 LukLog