Kwietnia 26 2024 15:15:57    Historia ~ Ludzie Hitlera ~ Narzędzia Wojny ~ Prusy Wschodnie ~ Mapa strony
Nawigacja
Strona Główna
Historia
Ludzie Hitlera
Wewnątrz Państwa
Adolf Hitler
Narzędzia Wojny
Prusy Wschodnie
Zbrodnie
Ciekawostki
Dokumenty
Forum
Inne
Kontakt
Nagrody
Linki
Szukaj
Nowości
Mapa strony
Warto zajrzeć
krucjata krucjata stacje
Losowy cytat
  Walczyć mogę o coś co miłuję, miłuję tylko to co szanuję, a szanuje to co rozumiem - Hitler

[Wiecej cytatów]
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 776
Najnowszy Użytkownik: john9
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Dunkierka
Bitwa o Berlin
D-day jak myślicie ...
Chcę zamieścić zd...
Bitwa która przesą...
Najciekawsze Tematy
Bitwa która prze... [100]
Bitwa o Berlin [75]
D-day jak myślic... [70]
Przyczyny porażk... [51]
Dunkierka [50]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Newsletter
Dla Użytkowników
Statystyki
Ciekawe miejsca
Zobacz Temat
Trzecia Rzesza 1933-1945 - historia państwa | Trzecia Rzesza | Historia
Autor ODESSA
Witman
Użytkownik

Postów: 51
Data rejestracji: 31.10.07
Dodane dnia 27-04-2009 20:11
Witam wszystkich sympatyków.Chciałbym się dowiedzieć inf. o org. ssmanach po wojnie bo słyszałem kilka nazw... oraz wogóle o losach powojennych ssmanów.Wiem o strasznych traktowanich esmanów oraz wechmanach.Chciałbym wiedzieć jak najwięcej proszę was o podzielenie się rzetelnymi inf. oraz źródłami z kąd czerpiecie inf.

14
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ODESSA
adrianleibstandarte
Użytkownik

Postów: 178
Miejscowość: Zielona Góra
Data rejestracji: 19.02.09
Dodane dnia 28-04-2009 16:03
smiley Wystarczy jak wpiszesz w Google "Waffen SS" to uzyskasz całą masę informacji oraz informacji o książkach. Co do organizacji to istniała "Odessa" która zajmowała się pomocą byłym SS-manom w przywróceniu im normalnego życiasmiley Zadaniem Odessy było przerzucanie SS-manów do krajów Ameryki Południowej , organizowanie im nowych papierów , pomoc finansowa itd. SS-mani byli z całą pewnością traktowani gorzej niż żołnierze Wehrmachtu bowiem byli żołnierzami którzy mieli na koncie całą masę rozmaitych zbrodnismiley


"Jak teraz czujesz się słysząc obcy hymn?"
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ODESSA
martens
Użytkownik

Postów: 210
Data rejestracji: 23.12.07
Dodane dnia 01-05-2009 18:42
Jaką pomoc finansową!
Przez 5 lat rabowali z całej Europy wszystko co miało jakąś wartość, to jeszcze na coś więcej liczyli.
Głównie to chodziło o zapewnienie po wojnie spokojnego i dostatniego życia dla bydlaków.
Bo ciekawe dlaczego niby nie powinno się ich traktować tak samo jak oni traktowali swoje ofiary. Schwytanie takie SS-a to po wojnie pewny wyrok śmierci, no chyba że jeszcze miał coś do zaoferowania zwycięzcom to mógł się wykpić.
Nie wiem tylko jak po klęsce naziści mogli mieć możliwości się tak ratować, jak można było do tego dopuścić?
Co prawda wiem, ale zaraz o insynuacje się mnie posądzi, ale wybitną pomoc ofiarował Watykan. Bez tego nie było by ODESSY, jeśli w ogóle taka organizacja działała.
Niby jak zwiał do Ameryki Pd Eichmann? Papiery miał watykanu, na całe szczęście ten spokojnej emeryturki nie dożył, a gdyby Mossad trochę rozważniej wysłał więcej agentów to za jednym razem i Mengele by ściągnięto do Izraela. Ale Eichmann był ważniejszy, a po schwytaniu go, Mengele ukrył się gdzieś indziej. No i jeszcze paru się wykpiło sprawiedliwości.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ODESSA
adrianleibstandarte
Użytkownik

Postów: 178
Miejscowość: Zielona Góra
Data rejestracji: 19.02.09
Dodane dnia 02-05-2009 12:07
smiley Martens nie denerwuj się tak chodziło o pomoc finasową na przykład na przetrwanie wnowych warunkach w innym kraju. Tak naprawdę to sprawiedliwości wykpiła się większość SS-manów np, wśród załogi z Auschwitz tylko bardzo niewielka część stanęła przed sądem. Watykan widziała w nazistach obrońców wiary chrześcijańskiej walczących z bolszewickim smokiem dlatego pomagali nazistom. A czasy się zmieniały nadchodziła zimna wojna i byli SS-mani byli po prostu potrzebni aliantom. A Mengele dociągńął aż do 1979 roku gdy zmarł na atak serca na plaży w Sau Paulo. Ostatnio wyszła na jaw taka mini afera w zaskakująco dużą ilością ciąży bliźniaczych w pewnym miasteczku w Ameryce Południowej o co podejrzewa się właśnie Mengelegosmiley


"Jak teraz czujesz się słysząc obcy hymn?"
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ODESSA
martens
Użytkownik

Postów: 210
Data rejestracji: 23.12.07
Dodane dnia 03-05-2009 00:41
Watykan to doprawdy ja nie wiem co widział, bowiem jakim obrońcą wiary był SS-man?
To ja nie chcę takiej wiary i takich obrońców!!!
Właściwie nie wiem w czym mogli być potrzebne takie kreatury jak Mengele czy Barbie, tacy zbrodniarze powinni wisieć za zasługi i nawet sąd w takim wypadku nie byłby konieczny.

Coś słyszałem o tym, ale jak to on z za grobu by działał?
Tania sensacja i tyle.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ODESSA
adrianleibstandarte
Użytkownik

Postów: 178
Miejscowość: Zielona Góra
Data rejestracji: 19.02.09
Dodane dnia 03-05-2009 09:27
smiley Bez wątpienia wisieć powinni jednak sprawiedliwość w Niemczech po upadku Hitlera była różnie rozumiana. Watykan po prostu obawiał się idei komunistycznej i bał się stracić swoje wpływy w państwach gdzie dominującą wiarą było chrześcijaństwo. A potrzebni byli np. państwom w Ameryce Południowej o niekoniecznie demokratycznym ustrojusmiley POza tym byli przydatni aliantom gdy zaczęła się zimna wojna i można było wykorzystać ich rozległa wiedzę dotyczącą Związku Radzieckiego. MOże nie zza grobu bo Mengele żył aż do 1979 roku ale zadziwiał ludzi swoją wiedzą i umjejętnościami. Może i sensacja z czasem dowiemy się pewnie więcejsmiley


"Jak teraz czujesz się słysząc obcy hymn?"
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ODESSA
martens
Użytkownik

Postów: 210
Data rejestracji: 23.12.07
Dodane dnia 03-05-2009 15:37
Dobrze zrozumiałem co napisałeś zadziwiał ludzi Mengele?
Może Ciebie też on zadziwia?
Bo mnie to bierze obrzydzenie gdy wiem co on wyprawiał z więźniami i dziećmi i jakie to eksperymenty na nich przeprowadzał.
Może to w imię nauki co? To zwyczajny sadysta, który w ten sposób zaspokajał swój chory umysł.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ODESSA
adrianleibstandarte
Użytkownik

Postów: 178
Miejscowość: Zielona Góra
Data rejestracji: 19.02.09
Dodane dnia 03-05-2009 17:25
smiley Mengele działał w czasach kiedy nauka i sztuka lekarska nie były tak rozwinięte jak dzisiaj dlatego też poziom jego wiedzy i fachowości budził uznanie u prostych ludzi. Mnie osobbiście nie zadziwia był bez wątpienia zbrodniarzem , złamał przysięgę Hipokratesa i powinien odpowiedzieć za swoje zbrodnie. Nauki bym w to nie mieszał ale za Trzeciej Rzeszy sztuka i moralność był tak właśnie pojmowane , wojna prowadzi do upadku wartoścismiley


"Jak teraz czujesz się słysząc obcy hymn?"
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ODESSA
martens
Użytkownik

Postów: 210
Data rejestracji: 23.12.07
Dodane dnia 05-05-2009 01:10
Wojna do niczego nie prowadzi to tylko usprawiedliwienie jakimi bydlakami mogą stać się ludzie. Bo to od nich zależy jak będzie taka wojna prowadzona.
Ale zakończmy tę dyskusję, bo bierze mnie zwyczajne obrzydzenie jak czytam o tych kreaturach.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ODESSA
adrianleibstandarte
Użytkownik

Postów: 178
Miejscowość: Zielona Góra
Data rejestracji: 19.02.09
Dodane dnia 05-05-2009 16:30
smiley Witmann otworzył temat a my się produkujemy hehe. Ok kończymy o SS-manachsmiley


"Jak teraz czujesz się słysząc obcy hymn?"
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Copyright © 2007 LukLog